Відгуки про компанію Зоотайм
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлена С.
- Коментар продавця
Добрий день, дуже вдячні Вам за замовлення в нашому магазині
Дякуємо, що обираєте Зоотайм
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮлия С.
- Коментар продавця
Добрий день, дуже вдячні Вам за замовлення в нашому магазині
Дякуємо, що обираєте Зоотайм
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВиктория Б.
- Коментар продавця
Доброго дня, дуже вдячні Вам за замовлення в нашому магазині
Дякуємо, що обираєте Зоотайм
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaИрина Н.
- Коментар продавця
Доброго дня, дуже вдячні Вам за замовлення в нашому магазині
Дякуємо, що обираєте Зоотайм
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергей П.
- Коментар продавця
Доброго дня, дуже вдячні Вам за замовлення в нашому магазині
Дякуємо, що обираєте Зоотайм
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлена Р.
Дякую!
- Коментар продавця
Доброго дня, Олена, дуже раді, що Вам сподобався сервіс в нашому магазині
Дякуємо, що обираєте Зоотайм
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaИрина С.
- Коментар продавця
Доброго дня, дуже вдячні Вам за замовлення в нашому магазині
Дякуємо, що обираєте Зоотайм
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрій Д.
- Коментар продавця
Доброго дня, дуже вдячні Вам за оцінку нашому магазину
Дякуємо, що обираєте Зоотайм
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрій М.
дякую
- Коментар продавця
Доброго дня, Андрій, дуже вдячні Вам за замовлення в нашому магазині
Дякуємо, що обираєте Зоотайм
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОльга К.
Нажаль запах не дуже гарний у вироба,відкрила-дала собачці(джек рассел)але навіть вона не захотіла їсти.3 зірки ставлю за швидку відправку.

